Çöllü hakkımızda

Kurumsal

çöllü denizcilik

1985 yılından günümüze kadar Denizcilik sektörüne her boyutta hizmet vermeye çalışan Çöllü Deniz ve Yat Malzemeleri Ltd. Şti. bünyesinde aşağıdaki departmanları barındırmaktadır. Bunlar;

Ağırlıklı olarak; Tekne Sahiplerine, Ticari ve Amatör su sporu faaliyetinde bulunan ve Dalış ile uğraşan kişilere, Amatör-Profesyonel Balıkçılara, Outdoor Spor konularında faaliyet gösteren kişilere Antalya' da ki merkez mağazamızın beraberinde Alanya, Manavgat, Kemer, Finike ve Kaş ilçelerindeki mağazalarımızla hizmet vermekteyiz.

Mağazalarımızın yanı sıra tüm ülkeye yayılmış bayii ağımız bize güç veren en önemli değerlerimizdir. İthalatçı ve toptancı kimliğimizin yanı sıra, Teşhir mağazalarımızla perakende müşterilerimize de satış yapmak bizi daha güçlü kılmaktadır. Ürün satışımızla birlikte teknik servis hizmetlerimiz müşterilerimizin güvenli alışveriş yapması açısından önemli bir kriterimizdir.

Zengin ürün çeşidini barındıran Çöllü Ürün Katalogu, Tekne ve Su Sporu malzemeleri seçiminde Değerli müşterilerimiz için güvenilir bir rehber niteliğindedir.

Vizyonumuz; 21. Yüzyılda ülkemizin en stratejik sektörü olacak Denizcilik sektörü içerisinde üretici şirketler ve müşterileri ile birlikte iş ortaklığı sistemini yerleştirmiş Öncü, Yenilikçi ve Lider bir hizmet şirketi olmak.

Misyonumuz; Vizyonumuz doğrultusunda üretici firmalar ile müşterilerine sürekli olarak değer yaratarak denizcilik sektörümüzün gelişimine ve dolayısıyla ülkemizin kalkınmasına katkıda bulunmak.

Hüsnü ÇÖLLÜ / Yönetim Kurulu Başkanı
Çöllü Deniz ve Yat Malzemeleri Ltd.